• VVR VR2 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag (september)19:30 - 20:45B5
    Donderdag19:30 - 20:45B7 + 6
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 10:00Sprundel VR1 - VVR VR2Sportpark De Kerlinge
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.VVR VR2 - Boeimeer VR1
    18 okt.Achtmaal VR1 - VVR VR2
  • Poulestanden VVR VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVR VR2330014869
    2Wernhout VR1320110916
    3Vivoo VR23102151143
    4Moerse Boys VR23003112-110

    Poulestanden VVR VR2 (B2820 Vrouwen beker zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achtmaal VR100000000
    2VVR VR200000000

    Poulestanden VVR VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC VR143101610610
    2Sprundel VR14301227159
    3OVV'67 VR23210144107
    4JEKA VR1321012757
    5Beek Vooruit VR122006066
    6Terheijden VR132019816
    7Boeimeer VR121016153
    8VVR VR2310210643
    9Baronie VR24103117-163
    10DSE VR33012411-71
    11Be Ready VR13003318-150
    12Unitas'30 VR24004721-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bastiaansen, AmyTeamspeler
    Bastiaansen, LoriTeamspeler
    Bastiaansen, MaudTeamspeler
    Brugman, MandyTeamspeler
    Gravemade, Marit 'sTeamspeler
    Hoendervangers, EvaTeamspeler
    Kil - van den Broecke, MariekeTeamspeler
    Koning, Naomi deTeamspeler
    Krom, Fronie deTeamspeler
    Luijten, AmyTeamspeler
    Opstal, Nikki vanTeamspeler
    Remie, ZinziTeamspeler
    Weijden, Esli van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Sponsor(s)

    Bull Campers Moerdijk
    Delcroix Elektro Groep B.V  Zundert
    Café Bar “Yolly Jester” Rijsbergen
    Disco “Patje” Rijsbergen
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.