• VVR VR2 VE zondag speeldag vrouw

  • VVR VR2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Weijgers, CorneOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag (september)19:30 - 20:45B5
    Donderdag19:30 - 20:45B7 + 6
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 10:00Zundert VR1 - VVR VR2Sportpark De Wildert
    9 okt. 11:00Noordhoek VR1 - VVR VR2Sportpark Noordhoek
    16 okt. 12:00VVR VR2 - DSE VR3Sportpark De Laguiten
    30 okt. 12:30Victoria'03 VR1 - VVR VR2Sportpark Albano
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.VVR JO11-1 - Sprundel JO10-17 - 4
    25 sep.VVR VR2 - Wernhout VR22 - 0
    24 sep.VVR JO19-2 - SAB JO19-14 - 1
    18 sep.Chaam VR1 - VVR VR27 - 2
  • Poulestanden VVR VR2 ( 5e klasse 852 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSE VR31100290293
    2VVR VR211002023
    3Sprundel VR211003213
    4Virtus VR211002113
    5Moerse Boys VR210103301
    6Noordhoek VR110103301
    7Schijf VR210103301
    8Zundert VR110103301
    9Unitas'30 VR3100123-10
    10Victoria'03 VR1100112-10
    11Wernhout VR2100102-20
    12DIOZ VR11001029-290

    Poulestanden VVR VR2 ( Groep 3 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Chaam VR1211011654
    2Wernhout VR121107524
    3VVR VR22002310-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brugman, MandyTeamspeler
    Daamen, JuulTeamspeler
    Daamen, MetteTeamspeler
    Gevers, JemaineTeamspeler
    Goetstouwers, EsmeeTeamspeler
    Jacobs, SkyeTeamspeler
    Krom, Fronie deTeamspeler
    Martens, LiekeTeamspeler
    Mensen, RomieTeamspeler
    Mouws, IngeTeamspeler
    Weijden, Esli van derTeamspeler
  • Sponsor(s)

    Bull Campers Moerdijk
    Delcroix Elektro Groep B.V  Zundert
    Café Bar “Yolly Jester” Rijsbergen
    Disco “Patje” Rijsbergen
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.