• VVR 5 VE zondag speeldag man

  • VVR 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broek, John v.d.Overige stafTeammanager
    Matthijssen, RonOverige stafTeammanager
    Zagers, KoenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag19:30 - 20:45F4
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 10:00RSV 4 - VVR 5Sportpark De Molenberg
    9 okt. 10:00VVR 5 - DSE 4Sportpark De Laguiten
    16 okt. 10:00Achtmaal 4 - VVR 5Sportpark v.v. Achtmaal
    30 okt. 10:00VVR 5 - Schijf 4Sportpark De Laguiten
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.VVR JO11-1 - Sprundel JO10-17 - 4
    25 sep.VVR 5 - Sprundel 51 - 1
    24 sep.VVR JO19-2 - SAB JO19-14 - 1
    18 sep.DSE 5 - VVR 52 - 3
  • Poulestanden VVR 5 ( 6e klasse 612 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zundert 511007073
    2Beek Vooruit 1211007343
    3Moerse Boys 611003033
    4Schijf 411003033
    5Achtmaal 411003213
    6Sprundel 510101101
    7VVR 510101101
    8Hoeven 4100123-10
    9RSV 4100103-30
    10Unitas'30 8100103-30
    11Wernhout 5100137-40
    12DSE 4100107-70

    Poulestanden VVR 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 058 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Internos 53300143119
    2VVR 532017526
    3Unitas'30 103102513-83
    4DSE 53003712-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dankers, DaanTeamspeler
    Disseldorp, NickTeamspeler
    Domen, EdwinTeamspeler
    Gevers, YannickTeamspeler
    Hanegraaf, DaanTeamspeler
    Heffels, RemcoTeamspeler
    Kalmthout, Brett vanTeamspeler
    Loon, Bart vanTeamspeler
    Loon, Jeroen vanTeamspeler
    Matthijssen, AdjanTeamspeler
    Muijsenberg, Jelle van denTeamspeler
    Muijsenberg, Toby van denTeamspeler
    Mureau, DimitriTeamspeler
    Sanden, Bas van deTeamspeler
    Scutaru, Sergiu-IoanTeamspeler
    Zagers, KoenTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Sponsor(s)

    Koninklijke Peitsman  Rotterdam
    Martens Betonboringen Rijsbergen
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.