• VVR 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Martens, ArjanOverige stafTeammanager
    Schuiten, MarkTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag20:00 - 21:30D10 + 9
    Donderdag20:00 - 21:30D10 + 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 14:00TSV Gudok 1 - VVR 1Sportpark Dalem Zuid
    24 nov. 14:30Zundert 1 - VVR 1Sportpark De Wildert
    1 dec. 14:30VVR 1 - MOC'17 1Sportpark De Laguiten
    7 dec. 19:30RBC 1 - VVR 1Herstaco Stadion
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Philippine 1 - VVR 13 - 1
    3 nov.VVR 1 - HVV'24 11 - 1
  • Poulestanden VVR 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RBC 184311610615
    2SC Gastel 184221712514
    3Schijf 184131310313
    4Zundert 17331136712
    5Terneuzen 183321712512
    6Philippine 184042017312
    7Victoria'03 183231712511
    8HVV'24 183231618-211
    9Hoeven 17241139410
    10DSE 183141016-610
    11MOC'17 183141118-710
    12VVR 181521217-58
    13Steenbergen 182241120-98
    14Steen 18035817-93

    Poulestanden VVR 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVR 132018536
    2Gesta 1320111926
    3Wernhout 1311168-24
    4SAB 13012811-31

    Poulestanden VVR 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2Alblasserdam 100000000
    3Alem 100000000
    4Almkerk 100000000
    5Altena 100000000
    6ASWH 200000000
    7FC Axel 100000000
    8Baronie00000000
    9Baronie 100000000
    10Bavel 100000000
    11Bergeijk 100000000
    12Best Vooruit 100000000
    13Bladella 100000000
    14SV BLC 100000000
    15Brabantia 100000000
    16Breskens 100000000
    17SV Budel 100000000
    18B.V.V. 100000000
    19Clinge 100000000
    20Cluzona 100000000
    21FC Dauwendaele 100000000
    22Den Dungen 100000000
    23DESK 100000000
    24DSE 100000000
    25Dubbeldam 100000000
    26Duiveland 100000000
    27EBOH 100000000
    28EFC 100000000
    29FC Eindhoven AV 100000000
    30FC Engelen 100000000
    31SC Everstein 100000000
    32SC Gastel 100000000
    33Geldrop 100000000
    34Gilze 100000000
    35Goes 100000000
    36GPC Vlissingen 100000000
    37Groen Wit 100000000
    38Haarsteeg 100000000
    39Halsteren 100000000
    40Halsteren00000000
    41Hapert 100000000
    42Heerjansdam 100000000
    43RKSV Heeze 100000000
    44Hontenisse 100000000
    45Hoogeloon 100000000
    46HSSC'61 100000000
    47Hulsterloo 100000000
    48IFC00000000
    49Irene'58 100000000
    50JEKA 100000000
    51Jong Brabant 100000000
    52Kapelle 100000000
    53Kloetinge00000000
    54Klundert 100000000
    55Kogelvangers 100000000
    56SC Kruisland 100000000
    57Luctor Heinkenszand 100000000
    58Marvilde 100000000
    59SV Meerkerk 100000000
    60De Meeuwen 100000000
    61Moerse Boys00000000
    62MVV'58 100000000
    63Neerlandia'31 100000000
    64Nemelaer 100000000
    65NEO'25 100000000
    66Nieuw Borgvliet 100000000
    67Nieuwkuijk 100000000
    68Nieuw Lekkerland 100000000
    69SV Noordeloos 100000000
    70RKSV Nuenen 200000000
    71Nuenen00000000
    72OJC ROSMALEN00000000
    73ONI 100000000
    74Oosterhout 100000000
    75VV Papendrecht 100000000
    76Philippine 100000000
    77Prinsenland 100000000
    78PSV 100000000
    79RCS 100000000
    80Real Lunet 100000000
    81Reusel Sport/CoTrans 100000000
    82Rijen 100000000
    83Rijsoord00000000
    84RKTVC 100000000
    85RKVVO 100000000
    86Roda Boys/Bommelerwaard 100000000
    87Rood Wit V 100000000
    88Roosendaal 100000000
    89RPC 100000000
    90SBC 100000000
    91Schelluinen 100000000
    92Schijf 100000000
    93Serooskerke 100000000
    94Sliedrecht 100000000
    95Sliedrecht 200000000
    96Sparta'30 100000000
    97Spoordonkse Boys 100000000
    98Steen 100000000
    99Streefkerk 100000000
    100SVW 100000000
    101Terneuzen 100000000
    102TGG 100000000
    103Tholense Boys 100000000
    104Tricht 100000000
    105VV Trinitas Oisterwijk 100000000
    106TSC 100000000
    107TSV Gudok 100000000
    108Unitas00000000
    109Unitas'30 100000000
    110SV Unitas'59 100000000
    111De Valk 100000000
    112Victoria'03 100000000
    113Vlijmense Boys 100000000
    114VC Vlissingen 100000000
    115VOAB 100000000
    116Vuren 100000000
    117VVR 100000000
    118Waalre 100000000
    119SJO FC De Westhoek 100000000
    120The White Boys 100000000
    121Woudrichem 100000000
    122Yerseke 100000000
    123SC 't Zand 100000000
    124ZSC 100000000
    125ZSC'62 100000000
    126Zundert 100000000
    127Zwaluw VFC 100000000
    128Zwaluwe 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adriaensen, MaartenTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Bas, TobiasTeamspeler
    Daemen, StefTeamspeler
    Gooskens, JolanTeamspelerAanvaller
    Ham, Joris van denTeamspelerAanvaller
    Hereijgers, RoyTeamspelerVerdediger
    Janssen, BramTeamspelerDoelverdediger
    Kasim, HassanTeamspeler
    Mensen, TomTeamspelerMiddenvelder
    Nispen, Martijn vanTeamspelerVerdediger
    Nispen, Stef vanTeamspelerVerdediger
    Overbeek, SjorsTeamspelerMiddenvelder
    Quiala, GilbertoTeamspeler
    Verboven, SimonTeamspeler
  • Sponsor(s)

    Spider Werkkleding Zundert
    Hoveniersbedrijf De Seizoenen  Rijsbergen