• VVR 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Martens, ArjanOverige stafTeammanager
    Schuiten, MarkTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag20:00 - 21:30D10 + 9
    Donderdag20:00 - 21:30D10 + 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 apr. AFGELASTVVR 1 - DSE 1Sportpark De Laguiten
    13 apr. AFGELASTVVR 1 - Victoria'03 1Sportpark De Laguiten
    19 apr. AFGELASTVVR 1 - Steen 1Sportpark De Laguiten
    26 apr. AFGELASTMOC'17 1 - VVR 1Sportpark Rozenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.SC Gastel 1 - VVR 1
    29 mrt.VVR 1 - Schijf 1
  • Poulestanden VVR 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RBC 116104233161734
    2SC Gastel 11684432191328
    3Terneuzen 11683539241527
    4Zundert 1157442821725
    5Schijf 1157262520523
    6Victoria'03 11672741301123
    7Steenbergen 1176473132-122
    8Hoeven 1165652730-321
    9HVV'24 1164842427-320
    10DSE 1166282738-1120
    11VVR 1154742124-319
    12Philippine 1166192934-519
    13MOC'17 11761102947-1819
    14Steen 11514101337-247

    Poulestanden VVR 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVR 132018536
    2Gesta 1320111926
    3Wernhout 1311168-24
    4SAB 13012811-31

    Poulestanden VVR 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudrichem 111008083
    2Unitas'30 111008173
    3Serooskerke 111007073
    4Sliedrecht 111006063
    5Baronie11005053
    6Kloetinge11005143
    7Nieuw Lekkerland 111005143
    8Rijen 111005143
    9Haarsteeg 111004043
    10Halsteren11004043
    11TSV Gudok 111004043
    12Altena 111005233
    13Vuren 111005233
    14Almkerk 111004133
    15FC Axel 111004133
    16Moerse Boys11004133
    17VV Papendrecht 111004133
    18Reusel Sport/CoTrans 111004133
    19Tricht 111004133
    20Rijsoord11003033
    21Victoria'03 111003033
    22Kapelle 111004223
    23De Meeuwen 111004223
    24Nuenen11004223
    25RPC 111004223
    26Achilles Veen11003123
    27SVW 111003123
    28Waalre 111003123
    29Zwaluw VFC 111003123
    30Best Vooruit 111002023
    31FC Eindhoven AV 111002023
    32Irene'58 111002023
    33Unitas11002023
    34VC Vlissingen 111002023
    35Alem 111004313
    36Schijf 111003213
    37ASWH 211002113
    38Bavel 111002113
    39SC Gastel 111002113
    40Halsteren 111002113
    41Klundert 111002113
    42Oosterhout 111002113
    43PSV 111002113
    44Real Lunet 111002113
    45Brabantia 111001013
    46Breskens 111001013
    47Cluzona 111001013
    48Prinsenland 111001013
    49RKTVC 111001013
    50Baronie 111004403
    51SBC 111004403
    52SV Unitas'59 111004403
    53Alblasserdam 111003303
    54Nemelaer 111002203
    55ZSC'62 111002203
    56Duiveland 111001103
    57SC Everstein 111001103
    58Rood Wit V 111001103
    59VOAB 111001103
    60Gilze 111001103
    61Bladella 111001103
    62Clinge 111001103
    63RKSV Nuenen 211000003
    64Nieuwkuijk 111000003
    65ONI 110014400
    66Marvilde 110014400
    67RKVVO 110014400
    68Sliedrecht 210013300
    69SJO FC De Westhoek 110012200
    70VV Trinitas Oisterwijk 110012200
    71Luctor Heinkenszand 110011100
    72SV Meerkerk 110011100
    73Hapert 110011100
    74SC 't Zand 110011100
    75Terneuzen 110011100
    76Neerlandia'31 110011100
    77EFC 110011100
    78SV Budel 110010000
    79Jong Brabant 110010000
    80Vlijmense Boys 1100134-10
    81Groen Wit 1100123-10
    82FC Dauwendaele 1100112-10
    83Dubbeldam 1100112-10
    84FC Engelen 1100112-10
    85IFC100112-10
    86JEKA 1100112-10
    87Kogelvangers 1100112-10
    88Spoordonkse Boys 1100112-10
    89Zundert 1100112-10
    90Hulsterloo 1100101-10
    91Philippine 1100101-10
    92TGG 1100101-10
    93De Valk 1100101-10
    94Zwaluwe 1100101-10
    95RKSV Heeze 1100124-20
    96RCS 1100124-20
    97Yerseke 1100124-20
    98ZSC 1100124-20
    99SV BLC 1100113-20
    100Den Dungen 1100113-20
    101Hoogeloon 1100113-20
    102Roda Boys/Bommelerwaard 1100113-20
    103B.V.V. 1100102-20
    104Geldrop 1100102-20
    105Hontenisse 1100102-20
    106OJC ROSMALEN100102-20
    107TSC 1100102-20
    108NEO'25 1100125-30
    109SV Noordeloos 1100125-30
    110Bergeijk 1100114-30
    111Goes 1100114-30
    112HSSC'61 1100114-30
    113Roosendaal 1100114-30
    114Schelluinen 1100114-30
    115Sparta'30 1100114-30
    116Heerjansdam 1100103-30
    117Nieuw Borgvliet 1100103-30
    118Streefkerk 1100115-40
    119Tholense Boys 1100115-40
    120The White Boys 1100115-40
    121DESK 1100104-40
    122Steen 1100104-40
    123VVR 1100104-40
    124SC Kruisland 1100105-50
    125EBOH 1100106-60
    126DSE 1100118-70
    127GPC Vlissingen 1100107-70
    128MVV'58 1100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adriaensen, MaartenTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    Bas, TobiasTeamspeler
    Daemen, StefTeamspeler
    Gooskens, JolanTeamspelerAanvaller
    Ham, Joris van denTeamspelerAanvaller
    Hereijgers, RoyTeamspelerVerdediger
    Janssen, BramTeamspelerDoelverdediger
    Kasim, HassanTeamspeler
    Mensen, TomTeamspelerMiddenvelder
    Nispen, Martijn vanTeamspelerVerdediger
    Overbeek, SjorsTeamspelerMiddenvelder
    Quiala, GilbertoTeamspeler
    Verboven, SimonTeamspeler
  • Sponsor(s)

    Spider Werkkleding Zundert
    Hoveniersbedrijf De Seizoenen  Rijsbergen