Home
Onze club
Algemene informatie
Contact - route
Organisatie
Regels en statuten
Privacy & Veiligheid
Clubkaart
Clublied
Support
VVR-90
Nieuws
Wedstrijden
Wedstrijden
Programma (uit)
Programma (thuis)
VVR jeugdtoernooi
Jeugdtoernooien (uit)
Wedstrijdverslagen
Senioren
Vrouwen
VR1
VR2
Mannen
1 - Zondag
2 - Zondag
3 - Zondag
4 - Zondag
5 - Zondag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
JO23-1 Zaterdag
Jeugd
Jeugdindeling
Junioren
JO19-1
JO18-1
JO17-1
MO17-1
JO15-1
JO15-2
MO15-1
JO14-1
JO13-1
JO13-2
MO13-1
Pupillen
JO11-1
JO11-2
MO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
MO9-1
JO8-1
JO8-2
Mini's
JO7-1
Leden
Aan of afmelden
Contributie
Vrijwilligerstaken
Vertrouwenspersoon
Trainingsschema
Sponsoring
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Overzicht sponsoren
Sponsoracties voor leden
Voetbal.nl app
Vacatures
Foto albums
Home
Onze club
+
Algemene informatie
Contact - route
Organisatie
Regels en statuten
Privacy & Veiligheid
Clubkaart
Clublied
Support
VVR-90
Nieuws
Wedstrijden
+
Wedstrijden
Programma (uit)
Programma (thuis)
VVR jeugdtoernooi
Jeugdtoernooien (uit)
Wedstrijdverslagen
Senioren
+
Vrouwen
+
VR1
VR2
Mannen
+
1 - Zondag
2 - Zondag
3 - Zondag
4 - Zondag
5 - Zondag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
JO23-1 Zaterdag
Jeugd
+
Jeugdindeling
Junioren
+
JO19-1
JO18-1
JO17-1
MO17-1
JO15-1
JO15-2
MO15-1
JO14-1
JO13-1
JO13-2
MO13-1
Pupillen
+
JO11-1
JO11-2
MO11-1
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
MO9-1
JO8-1
JO8-2
Mini's
+
JO7-1
Leden
+
Aan of afmelden
Contributie
Vrijwilligerstaken
Vertrouwenspersoon
Trainingsschema
Sponsoring
+
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Overzicht sponsoren
Sponsoracties voor leden
Voetbal.nl app
Vacatures
Foto albums
Programma Thuis
Datum
Soort
Tijd
Wedstrijd
Status
Scheidsrechter
Veld
KKT
KKU
Details
za 23-mrt.
regulier
08:45
VVR JO11-1 - Madese Boys JO11-1
Te spelen
Afgeschermd
veld 1 A - Veld A
za 23-mrt.
regulier
08:45
VVR JO9-1 - Unitas'30 JO9-3
Te spelen
veld 1 B1 - Veld A
za 23-mrt.
regulier
09:15
VVR JO14-1 - Advendo JO14-1
Te spelen
veld 2 - Veld B
za 23-mrt.
regulier
09:40
VVR JO7-1 - Moerse Boys JO7-1
Te spelen
veld 4 A1b - Veld F
za 23-mrt.
regulier
09:50
VVR JO7-3 - JEKA JO7-9
Te spelen
Veld 1 A1a
za 23-mrt.
regulier
09:50
VVR JO7-2 - Sprundel JO7-1
Te spelen
Veld 1 A2a
za 23-mrt.
regulier
10:00
VVR MO9-1 - Beek Vooruit JO9-3
Te spelen
veld 4 A1 - Veld F
za 23-mrt.
regulier
10:00
VVR JO9-2 - Moerse Boys JO9-1
Te spelen
veld 1 A1 - Veld A
za 23-mrt.
regulier
10:00
VVR JO8-3 - BSC JO8-8
Te spelen
veld 1 A2 - Veld A
za 23-mrt.
regulier
11:00
VVR JO15-1 - SC Gastel JO15-1
Te spelen
J.A. (Hans) van Horssen
veld 2 - Veld B
za 23-mrt.
regulier
11:00
VVR MO13-1 - UVV'40 MO13-1
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 23-mrt.
regulier
11:00
VVR JO13-2 - Zundert JO13-1
Te spelen
J.J.L.F. (Jasper) Schoenmakers
veld 3 - Veld C
za 23-mrt.
regulier
12:30
VVR JO18-1 - Nieuw Lekkerland JO18-1JM
Te spelen
Afgeschermd
veld 2 - Veld B
za 23-mrt.
regulier
12:30
VVR JO17-1 - RSV JO17-1
Te spelen
Afgeschermd
veld 1 - Veld A
za 23-mrt.
regulier
12:30
VVR MO17-1 - Quick Boys MO17-1
Te spelen
veld 3 - Veld C
za 23-mrt.
regulier
14:30
VVR 3 - De Markiezaten 5
Te spelen
Afgeschermd
veld 1 - Veld A
za 23-mrt.
regulier
14:30
VVR JO19-1 - Beek Vooruit JO19-1
Te spelen
veld 3 - Veld C
za 23-mrt.
regulier
14:30
VVR O23-1 - SC 't Zand O23-5
Te spelen
veld 2 - Veld B
zo 24-mrt.
regulier
10:00
VVR 5 - DIOZ 3
Te spelen
Afgeschermd
veld 3 - Veld C
7
2
zo 24-mrt.
regulier
12:00
VVR 2 - DSE 2
Te spelen
A.H. (Alex) de Groot
veld 2 - Veld B
9
4
zo 24-mrt.
regulier
12:00
VVR 4 - Moerse Boys 3
Te spelen
Afgeschermd
veld 3 - Veld C
6
5
zo 24-mrt.
regulier
14:30
VVR 1 - Rimboe 1
Te spelen
W. (Wil) Rombouts
veld 1 - Veld A
10
1
za 30-mrt.
regulier
09:00
VVR MO15-1 - Baronie MO15-1
Te spelen
T. (Tijn) Rasenberg
veld 2 - Veld B
za 30-mrt.
oefen
11:00
VVR JO13-1 - Halsteren JO13-2
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 30-mrt.
regulier
12:30
VVR JO15-2 - WDS'19 JO15-1
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 30-mrt.
regulier
14:30
VVR 3 - VVC'68 5
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 30-mrt.
beker
17:00
VVR 3 - JEKA 9
Te spelen
veld 2 - Veld B
ma 01-apr.
regulier
11:00
VVR 3 - SC Gastel 5
Te spelen
veld 2 - Veld B
ma 01-apr.
regulier
11:00
VVR 4 - Wernhout 3
Te spelen
veld 1 - Veld A
vr 05-apr.
regulier
19:30
VVR 45+1 - Moerse Boys 45+1
Te spelen
veld 1 B
vr 05-apr.
regulier
19:30
VVR VR18+1 - Hoeven VR18+1
Te spelen
veld 1 A - Veld A
vr 05-apr.
regulier
20:00
VVR VR30+2 - Wernhout VR30+1
Te spelen
veld 1 A - Veld A
vr 05-apr.
regulier
20:00
VVR 35+1 - RSV 35+1
Te spelen
veld 1 A
vr 05-apr.
regulier
20:30
VVR VR18+1 - Rijen VR18+1
Te spelen
veld 1 A - Veld A
vr 05-apr.
regulier
20:30
VVR VR30+1 - Schijf VR30+1
Te spelen
veld 1 A
vr 05-apr.
regulier
21:00
VVR 45+1 - Baronie 45+1
Te spelen
veld 1 B
vr 05-apr.
regulier
21:30
VVR VR30+2 - Achtmaal VR30+1
Te spelen
veld 1 A - Veld A
vr 05-apr.
regulier
21:30
VVR VR30+1 - DEVO VR30+1
Te spelen
veld 1 B
za 06-apr.
regulier
09:00
VVR MO15-1 - DIA MO15-1
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 06-apr.
regulier
11:00
VVR JO13-1 - RSV JO13-1
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 06-apr.
regulier
12:30
VVR JO14-1 - SAB JO14-1
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 06-apr.
regulier
14:30
VVR 2 - Neerlandia'31 2
Te spelen
veld 1 - Veld A
zo 07-apr.
regulier
10:00
VVR VR1 - Baronie VR1
Te spelen
veld 1 - Veld A
zo 07-apr.
regulier
12:00
VVR 2 - IFC 2
Te spelen
veld 1 - Veld A
zo 07-apr.
regulier
12:00
VVR VR2 - Noordhoek VR1
Te spelen
veld 2 - Veld B
zo 07-apr.
regulier
14:30
VVR 1 - Breskens 1
Te spelen
veld 1 - Veld A
ma 08-apr.
oefen
18:30
VVR JO11-1 - TVC Breda JO12-2
Te spelen
veld 3 - Veld C
do 11-apr.
oefen
18:00
VVR JO13-1 - TVC Breda JO12-1
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 13-apr.
regulier
09:00
VVR MO15-1 - JEKA MO15-1
Te spelen
veld 1 - Veld A
za 13-apr.
regulier
11:00
VVR JO13-2 - Halsteren JO13-3
Te spelen
veld 1 - Veld A
Programma UIT