• Algemene informatie

    Naam: Voetbal Vereniging Rijsbergen    
    Opgericht: 1 februari 1931    
    Klasse: Zondag KNVB Zuid I, 3e klasse A    
    Clubkleuren: Blauw-Wit    
    Sportpark: "De Laguiten"  Laguitensebaan 56 4891 XR te Rijsbergen    
    Kantine: Laguitensebaan 56 4891 XR te Rijsbergen kantine@vvrijsbergen.nl 076-5961972
    Correspondentieadres: Postbus 98, 4890 AB, Rijsbergen info@vvrijsbergen.nl  
    Voorzitter: Thom van Dongen    
    Secretaris: Erwin Vermeeren secretaris@vvrijsbergen.nl  
    Penningmeester: Alfred Hessels   06-53329896
    Hoofdsponsor: Spider Werkkleding / De Seizoenen Hoveniers    
    Ledenadministratie algemeen/ contributie: Rowan Huijbrechts ledenadm@vvrijsbergen.nl  
    Hoofdtrainer: Mark Schuiten    
    Assistent hoofdtrainer: Ruud Martens / Sven de Bie    
    Trainer Dames: Robert Franken    
    Keeperstrainer senioren: Leonard Graumans    
    Keeperstrainer dames: Ron Matthijssen    
    Keeperstrainer jeugd: Leonard Graumans / Ron Nouws    
    Verzorgers: Verzorger: Philip van den Berg / Theo van Rijckevorsel    
    Wedstrijdsecretaris Senioren: Jac Bastiaansen wedstrijdzaken@vvrijsbergen.nl 06-51063500
    Wedstrijdzaken Jack Bastiaansen (voorzitter vacant) wedstrijdzaken@vvrijsbergen.nl
    Technisch co√∂rdinator: Kees Daemen    06-25010019
    Wedstrijdsecretaris jeugd: Richard Dekkers   jeugd@vvrijsbergen.nl 06-51613657
    Jeugdvoorzitter: Bart Haast (voorzitter vacant)  jeugd@vvrijsbergen.nl 06-27080409
    Vertrouwenspersoon Jeugd: Hilde Daamen en Patricia Vermeeren (Pagina vertrouwenspersoon) vertrouwenspersoon@vvrijsbergen.nl
    Consul: Barry van Hooijdonk    06-51610319
    VVR Website: Stefan van der Linden / Peter van Dongen webmaster@vvrijsbergen.nl  
    VVR Communicatie:

    Social media, website, Zundertse Bode

    communicatie@vvrijsbergen.nl  
    VVR Jeugdtoernooi:

    Pagina Jeugdtoernooi voor meer info.

    jeugdtoernooi@vvrijsbergen.nl  06-21392540