• Algemene informatie

    Naam: Voetbal Vereniging Rijsbergen    
    Opgericht: 1 februari 1931    
    Klasse: Zondag KNVB Zuid I, 4e Klasse B    
    Clubkleuren: Blauw-Wit    
    Sportpark: "De Laguiten"  Laguitensebaan 56 4891 XR te Rijsbergen    
    Kantine: Laguitensebaan 56 4891 XR te Rijsbergen kantine@vvrijsbergen.nl 076-5961972
    Correspondentieadres: Postbus 98, 4890 AB, Rijsbergen info@vvrijsbergen.nl  
    Voorzitter: Vacant    
    Secretaris: Vacant secretaris@vvrijsbergen.nl  
    Penningmeester: Alfred Hessels   06-53329896
    Hoofdsponsor: Spider Werkkleding / De Seizoenen Hoveniers    
    Ledenadministratie algemeen/ contributie: Vacant ledenadm@vvrijsbergen.nl  
    Hoofdtrainer: Mark Schuiten    
    Assistent hoofdtrainer: Ruud Martens / Sven de Bie    
    Trainer Dames: Robert Franken / John van der Heijden    
    Keeperstrainer senioren: Ron Nouws    
    Keeperstrainer dames: Ron Matthijssen    
    Keeperstrainer jeugd: Ron Nouws / Leonard Graumans    
    Verzorgers: Verzorger: Philip van den Berg / Theo van Rijckevorsel    
    Wedstrijdsecretaris Senioren: Jac Bastiaansen wedstrijdzaken@vvrijsbergen.nl 06-51063500
    Wedstrijdzaken Thom van Dongen  wedstrijdzaken@vvrijsbergen.nl
    Technisch co√∂rdinator: Kees Daemen    06-25010019
    Wedstrijdsecretaris jeugd: Richard Dekkers   jeugd@vvrijsbergen.nl 06-51613657
    Jeugdvoorzitter: Maurice Brouwers  jeugd@vvrijsbergen.nl 06-51783440
    Vertrouwenspersoon Jeugd: Hilde Daamen en Patricia Vermeeren (Pagina vertrouwenspersoon) vertrouwenspersoon@vvrijsbergen.nl
    Consul: Barry van Hooijdonk    06-51610319
    VVR Clubblad: Peter Arnouts, Lowie van Elewout, Stefan van der Linden clubblad@vvrijsbergen.nl  
    VVR Website: Stefan van der Linden / Peter van Dongen webmaster@vvrijsbergen.nl  
    VVR Communicatie: Social media, website, Zundertse Bode communicatie@vvrijsbergen.nl