• Algemene informatie

    Naam: Voetbal Vereniging Rijsbergen    
    Opgericht: 1 februari 1931    
    Klasse: Zondag KNVB Zuid I, 4e klasse C    
    Clubkleuren: Blauw-Wit    
    Sportpark: "De Laguiten"  Laguitensebaan 56 4891 XR te Rijsbergen    
    Kantine: Laguitensebaan 56 4891 XR te Rijsbergen kantine@vvrijsbergen.nl 076-5961972
    Correspondentieadres: Postbus 98, 4890 AB, Rijsbergen info@vvrijsbergen.nl  
    Voorzitter: Thom van Dongen    
    Secretaris: Erwin Vermeeren secretaris@vvrijsbergen.nl  
    Penningmeester: Alfred Hessels   06-53329896
    Hoofdsponsor: Spider Werkkleding / De Seizoenen Hoveniers    
    Ledenadministratie algemeen/ contributie: Rowan Huijbregts ledenadm@vvrijsbergen.nl  
    Hoofdtrainer: Thomas de Ridder    
    Assistent hoofdtrainer: Ruud Martens / Peter van Oostveen / Jurgen van Kuijck    
    Trainer Dames: Hans van Meer    
    Keeperstrainer senioren: Leonard Graumans    
    Keeperstrainer dames: vacant    
    Keeperstrainer jeugd: Leonard Graumans    
    Verzorgers: Roel van der Veen / Kelly Verhaard / Theo van Rijckevorsel    
    Wedstrijdsecretaris senioren: Jac Bastiaansen wedstrijdzaken@vvrijsbergen.nl 06-51063500
    Wedstrijdzaken Marcel van Dijk wedstrijdzaken@vvrijsbergen.nl
    Voetbal Technische Zaken: Kees Daemen    06-25010019
    Wedstrijdsecretaris jeugd: Richard Dekkers   jeugd@vvrijsbergen.nl 06-51613657
    Jeugdvoorzitter: Bart Haast  jeugd@vvrijsbergen.nl 06-27080409
    Vertrouwenspersoon Jeugd: Hilde Daamen en Patricia Vermeeren (Pagina vertrouwenspersoon) vertrouwenspersoon@vvrijsbergen.nl
    Consul: Barry van Hooijdonk    06-51610319
    VVR website: Stefan van der Linden webmaster@vvrijsbergen.nl  
    VVR communicatie:

    -

    communicatie@vvrijsbergen.nl  
    VVR jeugdtoernooi:

    Pagina Jeugdtoernooi voor meer info.

    jeugdtoernooi@vvrijsbergen.nl  06-21392540