VVR is blij met nieuwe trainer JO19-1

jeugdnieuws

VVR is blij dat men deze week een nieuwe trainer heeft kunnen aantrekken voor de JO19-1 voor het nieuwe seizoen. De keuze is gevallen op Jaimy van Wortel, momenteel werkzaam bij de jeugd van Hoeven (JO17). Bij Hoeven was hij vanaf 2005 als trainer werkzaam en heeft hij alle leeftijd categorie├źn doorlopen. Ook heeft hij als speler voor Hoeven 1 gespeeld. Echter een blessure noopte hem te stoppen met voetbal, waarna hij zich volledig op het trainersvak heeft gericht.

Naast het trainerschap heeft Jaimy aangegeven ook de cursus TC3 Senioren te willen gaan volgen om zo stappen te kunnen gaan maken in het trainerschap. VVR past voor hem prima in dat plaatje. Een kijkje in de keuken bij een andere verenging en een mooie (tussen)stap. Iets waar de gedreven en, enthousiaste trainer met veel plezier naar uit kijkt!

We wensen Jaimy veel plezier en succes met deze mooie uitdaging bij VVR!