Oliebollencup wordt prooi voor de jeugdleiders/trainers
Onder goede omstandigheden is op vrijdag 30 december 2011 weer de traditionele oliebollencup gespeeld tussen de jeugdleiders/trainers en de veteranen/vvr8.
Het was een zeer sportieve wedstrijd waarbij de veteranen problemen hadden met de lichtvoetige selectie van de jeugdtrainers/leiders. De eerste helft domineerden de trainers/leiders, maar aan het einde van de wedstrijd kwamen de veteranen/vvr8 goed terug en maakten de score draaglijker. Uiteindelijk werd het 5 – 2 voor de trainers/leiders.
Na afloop kreeg de leider van de trainers/leiders Christ van Hees uit handen van voorzitter Han Magilse de eerlijk maar hard bevochten Oliebollencup (weer de enige echte, met dank aan Kees Daemen) uitgereikt.
Dat daarna nog een hapje en dranken werden genuttigd spreekt voor zich. Een traditie die we in ere moeten houden.


