VVR krijgt te weinig in duel met Neerlandia ’31

Op zondag 16 oktober vond de wedstrijd VVR-Neerlandia ´31 plaats. Onder mooi herfstweer werd een eenzijdig duel afgewerkt. VVR was de voetballende ploeg, Neerlandia´31 was de ploeg die het op een gelijkspel wilde houden. Uiteindelijk verloor VVR twee dure punten: 0-0.

VVR mocht aftrappen en zocht vanaf het begin gelijk de aanval. Neerlandia kwam er de eerste 15 minuten wel gevaarlijk uit met snelle counters. Na dit kwartier begon VVR wat beter te combineren en dit leidde tot een flink aantal kansen. Zo kon Robert  een bal net niet controleren toen hij alleen op de keeper af mocht na goed doorjagen van Eloy. Ook Boy kreeg een bal net niet lekker mee na een goede actie van Maarten. Eloy was heel dichtbij een doelpunt. Hij zag zijn vrije trap echter knap gepareerd worden door de lange keeper. Ook Martijn kon een keer goed uithalen, maar opnieuw kon de keeper redding brengen. Robert was nog het dichst bij een doelpunt: Hij kapte heel knap 2 man uit en zag de verre hoek openliggen. Zijn schot was echter iets te hoog en raakte de lat. VVR had het aan zichzelf te wijten dat het niet met een voorsprong de kleedkamer inkon.

De tweede helft het zelfde spelbeeld. Weer was VVR de bovenliggende partij en Neerlandia moest zich terugtrekken. De gasten kwamen er nog een keer gevaarlijk uit maar de spits besloot deze aanval met een kopbal die vrij ver naast ging. Verder waren de kansen voor VVR. Wel was het spel van VVR in de 2e helft van een minder niveau dan de eerste 45 minuten. Er werden minder kansen afgedwongen. Tobias kreeg nog wel een hele grote kans: op 10 meter van de goal kreeg hij de bal aangespeeld van Robert maar hij kon de bal net niet genoeg vaart meegeven. Nico zag een goede kopbal net naast gaan en ook de ingevallen Mickael kon een keer gevaarlijk schieten uit de draai. Na 90 minuten floot goed leidende scheids dan ook af met de brilstand nog op het scorebord.

Kortom: VVR speelde in de eerste helft goed, wat leidde tot diverse kansen. In de tweede helft ging het echter te veel mee in het spel van Neerlandia´31. Een overwinning was op zijn plaats geweest. Volgende week speelt VVR thuis de altijd spannende wedstrijd tegen Wernhout. Blauw tegen Rood. Wij hopen ook dan op uw support.

Wil je graag de nieuwsbrief van VVR ontvangen? Klik dan hier.